Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gympie püramiid Austraalias
Autor Sõnum
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
04-01-2011 20:05
Postitus: #6
RE: Gympie püramiid Austraalias
Toon selle Vana-Egiptuse hieroglüüfide leidmise loo ka siia teemasse üle, kuna siin juba eespool juttu Austraalia püramiidist.

Austraalias Lyre Tigri mäe juures on kaljule kirjutatud vanade egiptlaste arhailises kirjas tekst, mis jutustab järgmist:
"Niisiis, kuula mind, Djeseb (prints Djeseb oli tõenäoliselt vaarao Cheopsi poeg)," ütles vana preester prinsile, kui andis talle kätte saladusliku metallist kasti. "Üks eelkäijatest minu ametis on selle imemasina saanud otse vanadelt jumalatelt endilt, kes meid väga ammustel aegadel vahetevahel külastasid. See imeasjake teenib sind su kaugel reisil igat hästi, sest ta juhatab sulle alati kõige õigemat teed sellele kaugele maale lõunas."
Ja nende sõnadega pühendati Djeseb väljaspool meie maailma pärit tehnilise navigatsiooniseadme saladusse.
Printsi laev oli absoluutselt merekindel, kuid ligi kaks aastat kestnud reisi vältel, mille keskel tema ja ta meeskond ka Indoneesias ja Uus-Guineal maabusid, tuli loomulikult aeg-ajalt ette mitmesuguseid remonditöid.
Nad purjetasid samasugusel 30 meetrisel laeval Egiptusest Austraaliasse, nagu eelmise sajandi 50.ndatel a-tel ühest Giza lähedal asunud "laevahauast" kõrbes välja kaevati. 1991.a. avastati isegi terve eskaader veel vanemaid seda tüüp laevu Ülem-Egiptuse liivamerest Abydose lähedalt.
Õnnetu prints jättis Austraalias küll nende maohammustuste tõttu elu (kirjutasin sellest näkkide teemas hiljuti!), aga kindla peale läbisid tema inimesed sellelt preestrilt saadud nn tähekompuutri abil ka tagasitee Egiptusesse.
Seal varustati ja mehitati uued laevad ja loodi kontakte teiste tsivilisatsioonidega.
Igatahes ütleb antiigiuurija Rex Gilroy, et "vanad rahvad mitte üknes ei konstrueerinud ega ehitanud suuri puulaevu, vaid nende kasutuses olid ka eesrindlikud navigatsiooniseadmed."
Selle näidiseks kasvõi Antikythira masin - omalaadne navigatsiooniarvuti, millest meilgi siin foorumis juttu:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=Kreeka
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2011 20:27 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Sõnumeid selles teemas
Gympie püramiid Austraalias - Aerling - 06-08-2008, 20:05
RE: Gympie püramiid Austraalias - Müstik - 04-01-2011 20:05
[] - Hallucigenia - 06-08-2008, 20:58
[] - Aerling - 06-08-2008, 21:21
[] - Müstik - 01-04-2010, 14:45

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alaska maa-alune püramiid Pohlatohlakas 11 6,982 09-09-2018 12:18
Viimane postitus: Müstik
  Püramiid - elektrijaam? Sussch 59 27,313 14-12-2016 14:09
Viimane postitus: isemaag

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog