Matrix
Tõele lähemale
Postitusi: 343
Liitunud: Jul 2010
|
18-04-2011 08:54
RE: Mida on sulle Para-Web andnud?
Ma olen Para-Webis olnud alla aasta ja olen siit saanud kuhjaga kogemusi ning koormaga infot.
Kogemuste all pean ma silmas seda, et ma ronisin siia absoluutselt ilma igasuguse anonüümsuseta (heal tahtmisel on mind võimalik siin kuni telefoninumbrini paljaks koorida) ja see on üks osa minu kapist väljaronimise kogemusest. Eelmisel suvel lugesin üht vahvat raamatut, mida teistelegi soovitan - Don Miguel Ruiz "Neli kokkulepet" - ja seal oli üks vabastavatest kokkulepetest iseendaga selline: ära oleta, mida teised sinust arvavad. Olen siin vahel väga isiklikke arvamusi ja tõekspidamisi avaldanud ja seda kõike tänu sellele, et ma absoluutselt ei tegele oletamisega, et mida teised minust arvavad. Olen, kes olen ja kogu moos. PW on andnud mulle juurde suure portsu vabadust.
Infot saab siit kah päris suurtes kogustes, sest oleks ju äärmiselt totter otsida internetilinke kui siinne keskond neist kubiseb. Vaid väike sõelumistöö ja sõkalde hulgast leiab teri alati.
Samas saab siit ka infot selle kohta, et millistes proportsioonides nn paralastest on millisel arenguteel ja -astmel. Minu lihtne statistika näitab mõnusat trendi. Inimesed jagunevad laias laastus kolme rühma:
1. need, kes ei usu midagi, mis jääb väljapoole 5 meele maailma
2. inimesed, kes on valmis uskuma, et miski jääb väljapoole 5 meele maailma
3. inimesed, kes usuvad, et väljaspool 5 meele maailma on palju asju/nähtusi
Mina kuulun neljandasse ja seni veel vähemusgruppi, kes TEAB, et valjaspoole 5 meele maailma jääb väga palju asju/nähtusi.
Meeldiv trend on see, et inimesed liiguvad 1 grupist neljanda suunas. Paljud jäävad kolmandasse gruppi väga kauaks pidama, aga see muutub pea. Ma olen optimist - sellele olen kinnitust saanud siit.
Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
|
|
|
|