Postitused: 2
Teemad: 2
Liitus: Sep 2007
Käisin hiljuti tema vastuvõtul. Palun jagage oma muljeid, kes viitsib ja kes on ise tema juures abi saamas käinud. Minu muljed on nii kummalised, eriti tema diagnoosimise meetod! Mida Teie arvate ja kas olete abi saanud?
Postitused: 42
Teemad: 1
Liitus: Sep 2007
Aga ehk sa räägid ise temast lähemalt .. Teed nagu otsa lahti või nii?? Mina isiklikult oleksin sellest väga huvitatud
Postitused: 13,070
Teemad: 98
Liitus: Oct 2004
Viktor on Eesti sensitiiv, ravija ja meediumkunstnik, elab Viljandis. Sensitiivivõimed ilmnesid peale südamehaigust 1987 .a. 1990. a. korraldas Tervishoiuinisteeriumis esimese tervisepiltide näituse. Hiljem on olnud näitusi üle kogu Eesti. Näitusel Ziah, inimene kosmosest muutus pildi vaatlejatel keha energeetiline väli, paljud vabanesid oma haigustest, juhtus ka muid kummalisi asju. 1994 oli väljas näitus Ajakristall. Tallinnas AS-s Sigridi Universum toimus personaalnäitus Tervise paradiis. Viktori ravipildid on kosmilise energia peegeldus, ta ravib väga mitmeid haigusi, sh ka AIDS-i, mille ravimi kohta omab patenti. Maalides kasutab surnud kunstnike kristallograafilisi välju. Teavet kogub universaalsest infopangast ehk Hingede Majast.
See oli minupoolne teave, mille olen kogunud ja mis ehk on juba mõnes teises teemas ka toodud. 1995.a. ilmus tal raamat "Ajakristall".
http://www.rahvaraamat.ee/index.php?id=62&no=R002936
Ehk on keegi seda juhtunud lugema või oskab öelda, kus kohast seda saaks?
Raamatukogus ei ole, müügil ei ole.
Muudetud: 2-10-08 kell 12:09:57 Müstik
Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Postitused: 1,743
Teemad: 16
Liitus: Sep 2007
Ma parandan vea .Viljandis elab A GROSS tema tegi ravipilte,Viktor elab Tallinnas.
Postitused: 3,545
Teemad: 235
Liitus: Dec 2004
Meenub ühe Eesti tuntud ufoloogi ütlus, et Viktor ammutab oma infot (visioone, nägemusi - midaiganes) mentaalsest kontaktist lehetäide maailmaga. Ega ma konkreetselt Viktori ja lehetäide kohta tahagi midagi öelda, idee iseenesest aga ju huvitav. Kui harilikult arvatakse, et selline info tuleb ("kanadatakse") kusagilt "kõrgemalt", palju täiuslikemate olendite poolt kui me ise, siis ... miks ei võiks see (vähemalt mõnel puhul) olla ka vastupidi - et kõik see tuleb kusagilt "altpoolt". Võinoh, ehk ikka meilt endilt, olles aga vahepeal sealt lehetäide peast (või kõhust või jumal-teab-kust) läbi käinud. See seletaks ka seda, miks see info enamasti nii ... (püüan sõnu valida) ... nii ... noh, väheütlev on - mis sest lehetäist ikka tahta ja paljut ta aru saab.
Postitused: 21
Teemad: 0
Liitus: Sep 2008
Need kõrgemad ja madalamad astmed inimestega võrreldes minumeelest on kuidagi kummalised või isegi öeldes naljakad.Vähemalt minumeelest on inimene ikka üpris loll ja on küll seal kõige madalamal astmel, paljud ei suuda vaadata endast viletsamaid samaltasemel juba see näitab midagi, inimene on nii ebatäiuslik, aga ometigi ta räägib, et on loomade valitseja ja blabla, aga ehk lihtsalt loomad ei viitsigi enam inimestega tegemist teha, neil on kõrini meie lollusest ja see, et me neist aru ei saa näitab meid veel lollimana.
Ravija kohta ma ei tea küll kahjuks midagi, aga huvitav on lugeda sellegipoolest.
Postitused: 3,545
Teemad: 235
Liitus: Dec 2004
Tsitaat:Algselt postitas: Mo
Need kõrgemad ja madalamad astmed inimestega võrreldes minumeelest on kuidagi kummalised või isegi öeldes naljakad.
Ah jah, keegi (ex? Celltic?) mind kunagi juba noomis selle eest ... no ütleme siis lihtsalt, et erinevad - suunda täpsustamata.
Postitused: 47
Teemad: 1
Liitus: Mar 2008
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Ehk on keegi seda juhtunud lugema või oskab öelda, kus kohast seda saaks?
Raamatukogus ei ole, müügil ei ole.
Järvamaal on seda raamatut 9-s raamatukogus. Kindlasti ka mujal.
Postitused: 13,070
Teemad: 98
Liitus: Oct 2004
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Ma parandan vea .Viljandis elab A GROSS tema tegi ravipilte,Viktor elab Tallinnas.
Tänan veale osutamast! Arvasin miskipärast, et varem elasid mõlemad Viljandis.
Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
Viktorist on meeles mul üks telesaade (olin siis veel suht noor, umbes kümnene) kus ta oma ravipilte näitas ja kaugseanssi pidas. Mina keskendusin oma puusadele (olid probleemid), paar minutit hiljem tundsin surisevat värinat mõlemas puusas ning rohkem mulle see probleem kunagi muret ei valmistanud  Kaasasündinud vaegus oli kadunud.
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 13,070
Teemad: 98
Liitus: Oct 2004
Ehk sobib ka ravitseja Viktori kohta tehtud teemas ära mainida, et ta on nüüdseks meie hulgast toonela teele läinud:
Teadmamees Viktor Tõnissoo 21.05.31 - 24.11.2010
Viktor on ka paljudele Toronto ja Kanada abivajajatele head nõu andnud oma kogemustega.
Siit näete tema mõtteid videofilmis, milline on ekraanil olnud nii Indias, Jaapanis, Kanadas jne...
http://www.eesti.ca/?op=article&articleid=30409
Kahjuks eesti ajalehtedest ma pole In Memoriami juhtunud tema kohta lugema.
Siin paljudest tuntud inimestest, kes sel aastal meie hulgast lahkunud:
http://www.eesti.ca/?op=list§ionid=27
Langetagem pea.
Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
|