Para-web
Maailma lõpp - Printerisõbralik versioon

+- Para-web (https://www.para-web.org)
+-- Foorum: Muu (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Foorum: Üldteemad (https://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Teema: Maailma lõpp (/showthread.php?tid=3238)

Lehed: 1 2 3


Maailma lõpp - MaRtIn - 27-09-2008

Ma leidsin ühe video.Mis on päris hästi tetud mingite proffide poolt.Vaadata saab siit.
Eriti huvitas mind lõpus olev lause ,et see on juhtunud vähemalt 6 korda maaga.
On see tõsi.Ja kas nendel teistel kordadel elas keegi maal.

Muudetud: 27-9-08 kell 13:49:08 MaRtIn


- Hallucigenia - 27-09-2008

Nii suure, nagu videos räägitud (500 km dia) asteroidiga (tegelikult veelgi suuremaga - ehk isegi kuni Marsi suurusega) on Maa arvatavalt pihta saanud vaid korra - see pauk tekitas Kuu. Suuruselt järgmised "taevased mürsud" arvatakse olevat olnud mitte üle 10 km läbimõõdus. Aga dinosaurustele piisas sellisestki väljasuremiseks (arutamata siinkohal alternatiivteooriaid).


- excubitoris - 27-09-2008

Selline asi siis:

[Pilt: 80439982.jpg]


Muudetud: 28-9-08 kell 08:59:11 excubitoris


- noltsik - 04-11-2008

Aasta 2012 teema juurde tagasi tulles . Olen siin vaadanud ja lugenud päris palju selle kohta. On mulle silma jäänud palju huvitavat .Ühed räägivad et meie päikse süsteem reastub sel aastal meie galaktika keskel oleva musta auguga ja sattuma võimsate gamma kiirte mõju välja , mis pidavat maa pealt elu hetkega minema pühkima. Teisest allikast loen et see reastumine on juba toimunud http://en.wikipedia.org/wiki/Galactic_Alignment . Teine huvitav teooria jäi ka silma ,et aastal 2012 pidavat Incade ennustuste järgi välja arenema uus versioon inimeset ehk siis Homo Luminous. Kui reaalne see oleks ? Isiklikult arvan ja asja uurides järeldan mina , et aastal 2012 talvisel pööripäeval saab täis üks tsükkel kus päike on viibind mitme aasta tuhende vältel kõikides sodijaagi märkides. ja alustab nüüd uuesti otsast peale . Nagu maiade kallendergi ütles et hakkab 13nes batun , ehk siis teisi sõnu oleks maiad veel elus siis oleks neil vast uus suur kallender juba valmis. Ma arvan , et seekord jääb meil maailma lõpp nägemata jälle Laugh. Veel huvitavat vaatamist ja mõtlemist. http://www.youtube.com/watch?v=-nNZOjDi_dQ&feature=channel

Muudetud: 4-11-08 kell 10:01:57 noltsik


- Aerling - 04-11-2008

Teooriaid on tõesti palju. Kui kõik nii kangesti mingit muudatust
ootavad....siis küllap lõpuks midagi ikka toimub aga võib-olla hoopis mingis seitsmendas võtmes mille peale keegi pole tulnud.
Kui elame, siis võib-olla ka näeme wink


- Nielander - 04-11-2008

Ma küll neid kuupäevi ei kardaks...
Kui maailmalõpp tuleb, siis tuleb ta kas aeglaselt arenedes kusagil kauges tulevikus, või siis äkki ja suure pauguga läbi mingi kosmilise sündmuse...
Kogemused on näidanud, et usaldada kuupäevi ja siis hirmunult teki all väriseda pole mõtet...kes see ikka seda aastat teab


- Raul - 04-11-2008

Tsitaat:Algselt postitas: MaRtIn
Eriti huvitas mind lõpus olev lause ,et see on juhtunud vähemalt 6 korda maaga.
Kuidas saab maailm lõppeda kui see on juhtunud vähemalt KUUS korda?(i)
Kas siis see kus me elame on illusioon?:o


- Celtic - 04-11-2008

On jah illusioon, meie endi mõtete kogutulem.
Antud juhul aga peetakse arvatavasti silmas INIMelu lõppu, mitte maailma lõppu.

Aga näitelava ongi vaja ju vahetada erinevate vaatuste vahel. Tuleb uus ja uute ülesannetega inimkond.


- Nielander - 04-11-2008

Tsitaat:Kuidas saab maailm lõppeda kui see on juhtunud vähemalt KUUS korda?

Sellest viiamasest lausest ei tasu jah, eriti kinni võtta...sellises kontekstis esitatud väitest ei ole mingisuguseid tõendeid.


- noltsik - 04-11-2008

Ega ongi põhimõte selles ,et ei tasu uskuda mingeid kuupäevi ega midagi aga lihtsalt realistlikult on öeldud seal filmis , et võimalus maailma lõpuks on olemas ja nagu seal ka öeldi , et vaadates tulevikku tuleb kõigepealt vaadata minevikku.


- Tom - 29-01-2009

http://www.maaleht.ee/2009/01/29/intervjuu/4710-astroloog-igor-mang-maailmaloppu-ei-ole-vaja-peljata


Tsitaat:"Maailmalõpp, mida on oodatud, ei tähenda Mangi sõnul muud, kui kõige selle lõppu, mis ei ole taevast: jumalikud ja taevased asjad ei sure kunagi. «Platon ja Aristoteles on igavesed, Lenin ja Milton Friedman mitte,» sõnab ta.

«Kui Rooma impeerium kokku varises, oli see paljude jaoks maailmalõpp, sama juhtus sotsialistliku süsteemiga ja nüüd on lahkumas kapitalism - seegi mõjub kui maailmalõpp, aga elu on ju igavene,» selgitab Mang. "


Mis miis too Mang üldse on? Viimasel ajal meedias üsna tihti esinenud. Varem nagu polegi teda tähele pannud.


- noltsik - 29-01-2009

Nu see Igor Mang nagu olnud rohkem eesti poliitika horoskoogi koostaja. Astroloog peaks ta vist olema koostab ka muid horoskoope.


- sala - 29-01-2009

Mang on astroloog, hariduselt peaks olema teoloog. Ilmselt sellest ka selline kristlik maailmavaade. Mangi loengud on huvitavamad kui see vähene mis lõpuks läbi lehtede massideni jõuab. Ilmselt see kristluse rõhutamine on ka sellest, et ta tahab suuremat hulka inimesi mõtlema panna. Arvan, et vähem tasuks tähele panna seda mis ta arvab juhtuvat paari kuu pärast, vaid keskenduda üldisemale. Mang ütleb, et kapitalism lõppeb varsti, olgem selleks valmis. Märke on palju, tõlgendada saab erinevalt. Kas teil on plaan B? Mul kindlat plaani pole, aga mõtlema olen hakanudSmile

[Muudetud: 1-29-2009 sala]


- helen009 - 29-01-2009

Ma ei usu seda Maailma lõpu jama, sest pole ju kindlaid tõendeid..


Kuskil ma vaatasin, et NASA ei arvas teisiti vb puutudab see maad.. Keegi tahab maailma inimesi sellega hulluks ajada ...

See on minu arvamus Smile


- neoon - 29-01-2009

Nasa andmed? Yeah, right!

Loe ja imesta ning siis naera pooleks.
Peab ikka inimestel vohav fantaasia olema


- noltsik - 29-01-2009

Tahtsin just sama kirjutada ,et mis ajast nasa teadlased tegelevad sellise jamaga. Ma pigem arvan ,et ned teadlased kes nasa töötavad on sellise jutu kkõige suuremad skeptikud mitte selise jutu ja arvamuse koostajad. Nende maailma lõpu teoorja piirduvad asterodi tabamus, pooluste nihkega. Need 2 asja on enam vähem nasat veel puudutavad valdkonnad.


- Lotharius - 29-01-2009

Oot et 2100 on on "kolmanda" dimensiooni lõpp ja tuleb kohe 5d ? Kuhu 4d jääb ? Ning samuti kahtlen selles, et NASA taolist juttu ajab.

(Väike OT jutt, aga minu arust see Indigo jms laste jutt rohkem nendele vanematele mõeldud, kes ei suuda oma lapsi kasvatada ja et siis oleks hea mingisugune põhjendus tuua, et miks lapsel koolis halvasti läheb või miks ta imelikult käitub jms)


- excubitoris - 29-01-2009

Mida aga üldse mõeldakse termini "maailma lõpp" all ?

Ka iga isik (loom, putukas jne) on ju ka ÜKS maailm. Küll pisikene aga ikkagi. Mis siis lõppeb - SINA, Eesti, Maakera, Päikesesüsteem, Universum ???

Ja PEAMINE - kuidas lõppeb, pöördumatult ja täiesti, korraks või ajutiselt. Kui suur osa lõppeb ja kuhu see kõik läheb mis moodustab "MEIE" (inimesed, asjad aine) kas lihtsalt hajub laiali või moodustab mingi kogumi nagu tennisepall või suur helenduv kera ?

Kui saab otsa ainult Maakera siis kas see on ikka Maailma lõpp ? Kui saame Maakeralt otsa MEIE siis on see ju ainult MEIE lõpp - mitte maailma lõpp.

Kes teab neile ja veel esitamata küsimustele vastuseid ? Mina mitte - äkki SINA ?

Seega - rääkides "maailma lõpust" paluks ikka alati täpsustada millist LÕPPU silmas peetakse - TÄNAN.


PS. Väike disclaimer - eelolevas tekstis olnud SINA ei ole pöördumine konkreetse isiku poole siin teemas vaid umbisikulisem väljend wink


- Olion - 29-01-2009

Oktoobrist 1990.a algas Maal UUS AJASTU.Reinkarnatsiooni ajastu asemele, milles hing asus ühest kehast teise ümber,saabus Surematuse epohh.Taaskehastumise tsükkel lõpetatakse ära ja Kosmilise Mutatsiooni tulemusena,milline algas septembris 1990.a.-1,muutub nii inimese keha,kui ka keha surematuks.Transmutatsiooni(edaspidi transplatatsioon ja energobioos)-see on keerukaim protsess,mis leiab aset raku tasandil.Inimeses toimuvad sellised muudatused,mis viivad keha uude seisundisse ja lubavad tal üle minna Kosmose energiale.See on seotud sellega,et kõik Maal olevad energia allikad on saastunud (vesi,toit,õhk)...Maal viiakse alguses läbi Kosmiline Mutatsioon,mille edukalt läbinute keha rakku sisestatakse kood Kuuenda Tsivilisatsiooni inimese välimusega.Iga üks meist võib koodi saada ja olla uue Tsivilisatsiooni inimene.Selleks tuleb tõusta vaimselt-see tähendab-tunnetada ennast maailmaruumi osakesena,saada endale Kosmiline teadvus.Iga inimene on Universumi vaba inimene.Iga üks on austamist väärt.Jumala palge ees on kõik võrdsed-nii patused kui puhtad.Jumal on armuline ning laskub armastuses kõigi juurde,kui inimese süda on Maailma Looja poole pööratud,kui osakene tervikust.Ärge seda unustage ja uskuge sellesse.TEIE OLETE VIIMASED,KES KEHASTUNUD VIIENDAS TSIVILISATSIOONIS MAALE.Oma kehastumise olete Saatuse võlgu,milline valmistas Teid paremaks osaluseks.Teie õnn on Teie endi kätes.Igal Maal elaval inimesel on sanss saada UUE AJASTU inimeseks. ...Peamiseks mõjuvaks jõuks Maal saab nais-,mitte meesalge,nagu nüüd. .....UUS,KUUES TSIVILISATSIOON ON TÄIUSLIKUM,HARMOONILISEM JA TEMA ARENG ON LOOJA TAHTEGA KINDLAKS MÄÄRATUD. UUE TSIVILISATSIOONI AEG ON KÄTTE JÕUDNUD NING TEIE OLETE SELLE ALGUSEKS. UUS TSIVILISATSIOON SAAB ELAMA MAA JA UNIVERSUMI AVARUSTES. TEIE ISE VÕITE SELLES VEENDUDA;KUI SOOVITE....TEIE BIOSFÄÄR AVANEB KOSMOSE MÕJUDELE:2o12-NDAKS AASTAKS VÕETAKSE MAA ÜMBERT OSOONI KIHT ÄRA. SEE ON MAA PUHASTAMISEKS VAJALIK JA TEMA KOORE TIHENDAMISEKS. SUREMATUSE AJASTUL SAAB MAA OMAMA VABA VÄLJUMIST KOSMOSESSE. .....ELLUJÄÄMINE MAAL LEIAB ASET JÄIKADES RADIOTSIOONI TINGIMUSTES,MIS SAAB SOODUS TEMA LOODUSLIKE TINGIMUSTE UUENEMIST.2012-NDAKS AASTAKS LEIAVAD KOGU MAAL ASET KLIMAATILISED MUUDATUSED-SAAB OLEMA SUBTROOPILINE KLIIMA.....VIIENDA TSIVILISATSIOONI LÕPU TÄHTAEG ON 2013-s AASTA-SEEJÄREL SAAB OLEMA KAKS AASTAT PLANEEDI SEISUNDI STABILISEERIMISEKS JA 2015-ndast AASTAST ALGAB KUUENDA TSIVILISATSIOONI SUREMATUSE AJASTU. SEDA VIIVAD EDASI KOSMILISE MUTATSIOONI EDUKALT LÄBINUD INIMESED.....TEIE RASS ELAB ÜLE RASKET JA VASTUTUSRIKAST AEGA. RAKU TASEMEL LEIAVAD ASET PROTSESSID,MILLISED KINDLUSTAVAD INIMESE VÄLIMUSE MUUTUMISE. PÜÜDKE ENDA JAOKS TÕDE TEADVUSTADA,ET MUTATSIOONID VALUTULT LÄBIDA,MIS KOSMOSE POOLT LÄBI VIIAKSE. SELLESSE PROTSESSI ON HAARATUD KÕIK INIMESED MAAL.OLENEMATA TEMA TAHTEST JA SOOVIST. SEE ON MÖÖDAPÄÄSMATU ETAPP INIMKONNA ARENGUS,KUNA ON KÄSIL ETTEVALMISTUS ÜLEMINEKUKS ÜHELT VÄLJANÄGEMISELT TEISELE-TÄIUSLIKUMALE. -TRANSMUTATSIOONI-KEEMILISTE ELEMENTIDE MUUNDAMINE MOLEKULI TASEMEL;-TRANSPLATATSIOON-KEHA ELUNDITE UUENEMINE KOOS ELUNDITE SÜSTEEMIDE JA NENDE ÜKSIK OSADE LIKVIDEERIMISE JA ASENDAMISEGA....ALATES 1992.-se MÄRTSI KUUST ALGAS TEIE KEHAS MÜRGI KOGUNEMINE LOOMSEST VALGUST,AGA KA TUBAKAST,NARKOOTIKUMIDEST,ALKOHOLIST,ANTIBIOOTIKUMIST.SEE VIIB SELLENI,ET TEIE IMMUUN SÜSTEEM SAAB SEESTPOOLT HÄVITATUD, VÄLJASTPOOLT HÄVITAB AGA JÄIK KIIRGUS, MILLINEO ON SAMAAEGSELT KA NII PUHASTAV KUI KA HÄVITAV: LOODUSELE PUHASTAVA TOIMEGA. HÄVITAVAKS AGA NEILE, KES EI HÄÄLESTA OMA KEHA LOOMSELT TOIDULT ÜMBER TAIMSELE TOIDULE. ...AINULT TAIMSEL ALUSEL LOODUD KEHA SAAB ÜLETADA ÜLEMINEKU BARJÄÄRI KÕRGEMALE ARENGU TASEMELE. TEIL TULEB ÜLE MINNA TAIMSELE TOIDULE. MÕNINGATEL ON SEDA RASKE TEHA: ON MÕNINGAD VEREGRUPPIDEGA SEOTUD PROBLEEMID, KUID NENDE VAHELINE BARJÄÄR KAOB. SEDA ON VAJALIK TEADA. SEE SÜNNIB SEETÕTTU,ET ALATES MÄRTSIST 1992 TOIMUB KEEMILISTE ELEMENTIDE MUUNDAMINE,MIS TEKITAB PÕHJALIKUD MUUTUSED KÕIGIS INIMESE RAKKUDES JA ELUNDITES. TEIE TOITUMISREZIIM EI RAHULDA ALATES 1992 a.ALANUD PROTSESSIDE NÕUDMISI. MÄRTSIST 1992.KÄIB MÜRKIDE ERALDUMINE LOOMSEST VALGUST.....NAD SOODUSTAVAD IMMUUNSSÜSTEEMI KAITSEFUNKTSIOONIDE KADUMIST. PRAEGU ON VAJA NII PALJU,KUI VÕIMALIK LOOBUDA TOIDUST.


- Lotharius - 29-01-2009

Hmm... mis ma oskan selle jutu peale öelda - TEKST LÕIKUDESSE ! Või tuleb sellest ka loobuda nagu söömisest ?

Muideks milline see 6nda tsivilatsiooni inimene siis välja näeb ? Kui mulle ei meeldi uus välimus, kas siis saab vana välimuse ka alles jätta ?

Ja muideks kui sul osoonikoht ära kaob, siis palju õnne. Sel juhul jäävad ainult mingi süvamere organismid alles. Muideks sa ise väidad, et kõik on maal saastunud, et äkki peaks siis hingamise ka vaikselt ära lõpetama ?

Ning mis ajast veel kõigil personaalne biosfäär on, sa ikka tolle mõiste tähendust tead ka ? Nii või teisiti on biosfäär olnud alati kosmilistele mõjudele avatud.


- Tom - 29-01-2009

Nüüd kõik kiiresti rakke ja elundeid uuendama. Muidu kosmoselaevaga sõitma ei saa.


- Horus - 29-01-2009

Lausa vastik on lugeda seda irooniat. Miks topivad inimesed, keda see teema täiesti külmaks jätab, ikka oma kuradi nina sinna, kuhu pole tarvis? Iga faking teema solgitakse lihtsalt ära.

Ise ma selle maailmalõpu kohta eriti sõna võtta ei oska. Võib tulla kõik korraga, võib tulla mitte midagi. Milles ma olen aga eneses selgusele jõudnud on see, et arvatavasti on siin planeedil mitu tsivilisatsiooni üle käinud. Igal tsivilisatsioonil on olnud oma haru, milles nad on eriti tugevad. Tundub, et viimane tsivilisatsioon omas ülimaid teadmisi arheoloogias. Praegune tsivilisatsioon omab tugevaid teadmisi tehnoloogias. Ja tsivilisatsioon enne arheoloogiat omas häid teadmisi astroloogias. Kõik need hinge tasandi jutud ja kõrgemad dimensioonid.. äkki järgmine tsivilisatsioon põhineb sotsioloogial? Arvatavasti need tsivilisatsioonid on ka kuidagi oma lõpu leidnud. Kuidas või millal - kes seda teab ..

[Muudetud: 1-29-2009 Horus]


- Sekhmet - 29-01-2009

Ma tahaksin teada mis hakkaks toimuma reaalselt kui iga inimene planeedil maa saaks teada oma järgnevast hukust?
Võtame personalselt mida teeb inimene kes saaks teada ,et ta sureb järgneva 24 tunni jooksul?
Te ei saa seda teada, millal see tuleb võin seda kinnitada!


- neoon - 29-01-2009

Tsitaat:Algselt postitas Horus
Lausa vastik on lugeda seda irooniat. Miks topivad inimesed, keda see teema täiesti külmaks jätab, ikka oma kuradi nina sinna, kuhu pole tarvis? Iga faking teema solgitakse lihtsalt ära.

Aga minul on lausa vastik lugeda seda jama, mis eelmisel leheküljel seisab. Võib-olla olen natuke kuri, aga siin kohal läks solkimine täiesti asja ette.

PS need postitused tuleks suunata "laste müstikanurka"


- noltsik - 29-01-2009

Jah kas on kellegil realseid tõendeid ei dimensioonide (välja arvatud ruumilised) kohta? Tegelikult pole ju vaimu kui sellise olemas olugi kuidagi teaduslikult tõestatud me võime sada ainult uskuda. Samamoodi nagu me usume jumalat keda me tegelikult näinud pole ja pole ju ka kindel kas jumal (Jeesus) üldse eksisteeris? Aga see on usk se lihtsalt aitab meil raskustest üle saada ja nagu üldakse usust leiad ikka lohutust ja tuge ning lootust, et asjad pole hirmsad ,et kui oled hea ja truu usklik saad lunastuse kuid lõpuks kui tuleb lõpp ei pruugigi seda tulla. Rääkida tuleks ikka reaalsematest asjadest mis võib lõpus tulla.Võin ju ka hakata siin string teoorjat ajama ,et me tõuseme kõrgemale vibratsiooni tasemele mis siis ,et peame enne sinna saamist kõik jõledalt maha surema Laugh