Para-web

Täisversioon: Johannes Hint - eestlasest alternatiivenergiaallika looja, KGB ohver
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tema nimel on üle 200 teadustrükise, 62 leiutist, 28 patenti, viimaseid muuhulgas Venemaal, Saksamaal, Austrias, USA-s, Jaapanis jm.
http://et.wikipedia.org/wiki/Johannes_Hint

Mis on huvitav, ta olla alternatiivenergiaallika leiutanud. Suri Patarei vanglas.

Ega sellest leiutisest palju teada ei ole. Ühtkomateist võib netiavarustelt siiki leida. http://www.ra.ee/dgs/browser.php?tid=259...7e43a3fdf5

Muidugi võib see olla tänaseks iganenud, eks spetsid teavad paremini. Aga huvitav teada ikkawink
Kui ma nüüd õieti mäletan siis keegi siin foorumis on temast kergelt vihjanud.
Oleks nüüd tore kui oma teadmisi jagaks?!
Zed on jutuks võtnud teemas Päike, postitus 13:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...ntegraator
Desintegraator-purusti, ehk lihtsustatult "kohviveski" juures tuleks eristada kahte asja:

1) Liiva ja lubja peenestamisel saadakse järjest väiksemaid tükikesi/tolmu, ning seeläbi järjest suurem pindala - silikaatkivi kivistumise reaktsioonid toimuvad läbi pindala, ning seetõttu kivistub peenemaks jahvatatud liivast valmistatud silikaatkivi palju paremini.

2) Hoopis teine lähenemine on aga elavate bakterite hoidmisel suurt tsentrifugaalkiirendust omavas jõuväljas: kiirendus mõjub kõigele elavale väsitavalt ja halvasti - seega on veidi imelik, kui tsentrifugaalkiirendi jõuväljas hoidmisega hakkavad bakterid paremini kasvama.

Kui keegi teab, mis laadi tervendavaid omadusi need biolisandid esile kutsusid, ning kuidas neid valmistati, siis võiks sellest teada anda - samuti on imelik, et praegune Desintegraator ei valmista neid kuulsaid biolisandeid, mida NLiidu aegadel valmistati: teadmised ja masinad peaks ju olemas olema.

Ilmselt läks Hindi tehnolooiga sellisesse "kausta", millede levimist rahamaailma vägevad ei soovinud: oli ju NLiidu kgb konksninade kontrolli all olev asutus - nõukogude sõjaväeluure gru oli veel kuidagimoodi venelaste endi kontrolli all: seega pole imestada, et kgb abil Desintegraatori projekt ära lämmatati.
http://www.rutor.org/torrent/87902/tajno...010-camrip
Filmis mainitakse ka eestlasest novaatorit ja tehnikateaduste dr.Johannes Hinti desintegraator tehnoloogiate arendajat,kes olevat jõudnud tehnoloogiliselt revolutsiooniliste avastusteni,(materjalide ning ka orgaaniliste ühendite purustamine peenosakesteks ja selle läbi neis peituvate omaduste aktiveerimine ja ergastamine,mille tulemusel loodi väidetavalt vähiravim) ja kelle tegevus tollases 80- aastate NSVL-is olevat lektori andmetel dokumentaalselt tõestatult lõpetatud 300 Nõukogu otsusega.

300 nõukogu mahitas ka Kambodzas punaste khmeeride ja Pol-Pothi reziimi,et uurida ühiskonna ja sotsiaalsete struktuuride hävitamise ja uue kontrollmehhanismi tekitamise struktuuri.Punased khmeerid viisid oma terroriga industriaalse ühiskonna tagasi feodaalse agraarühiskonna mudeli juurde,kus põldu harivaid orjadest maatöölisi valitsesid harimatud parteisõdurid ja eliidist koosnev partei ja nende mahitajad keda pidi tingimusteta armastama ja uskuma.Selle kõige toimimiseks püüti kustutada inimeste ajalooline mälu ja haridustaseme viima nulli.

Natsi reziimi puhul ja selle Musta Ordu ideoloogias oli märgata sarnaseid jooni kõrgklass-aadel millest allpool robotitest SS parteisõdurid,kes kontrollivad igaveseks allutatud töömesilaste masse.

Võib väita et enamus selliseid ideoloogia ja ususüsteeme on loodud masside kontrollimiseks ja allutamiseks.

Massidele pole ette nähtud teadus ega tehnika avastused mis nende elu kergendaksid ja uuele tasemele viiksid pigem püütakse nende eksistensiaalset taset veelgi allapoole viia.Salaühingud on aga oma teadus ja tehnoloogiliste saavutuste omamise ja kasutusvõimaluste poolest alati olnud vähemalt sada aastat üldisest tsivilisatsiooni tasemest ees,sellisest asjaolust pärinevad ka nende eelised ja ülemvõim rahvahulkade üle.
Ehk mis on järgi kunagisest 900 töölisega ettevõttest.

Desintegraator Tootmise OÜ
on masinaehituettevõte, mis eriprojektidena valmistab mitmesuguseid seadmeid peenjahvatuse, purustamise, segamise ja emulgeerimise ning homogeniseerimise otstarbeks. Lisaks valmistame vedelike ning pastade plasttaarasse või purkidesse pakendamise seadmeid peamiselt toiduainetööstuses kasutamiseks.
35 tegevusaasta jooksul on meie insenerid välja töötanud suure hulga erinevaid veskeid, segisteid, emulgaatoreid ja homogenisaatoreid ning mitmesuguseid abiseadmeid nende masinate rakendamiseks mitmesuguste valdkondade tehnoloogiate tarbeks.

Allikas http://www.desi.ee/
Tean et 1980 aastatel kirjutati tema loodud toiduhürolüsaadist ajalehes RAHVA HÄÄL.....samuti pärastisest kohtuprotsessidest, mis oli lavastatud ,kuna ta astus maailma vägevatele varba peale. Seal olid pikad artiklid AU8 ja teistest leiutistest. Lugesin neid isegi sel ajal.....Head otsimist....
Johannes Hindi lapselapsel Gitte Hindil on valmimas raamat oma vanaisast, kus on kasutatud ka tema isiklikke päevikuid ja kolleegide ning sõprade mälestusi. See ilmub arvatavasti tänavu septembris. Facebookis on ka selle ilmuva raamatu fännilehekülg (leiab, kui FB otsingusse Johannes Hint sisestada), kus on lugeda katkeid raamatust.
Johannes Hindist räägib ka ETV saatesari "Projekt EI" ja seda kahes saates. Nüüd on need saated kenasti ka netis üleval.
Esimene osa
Teine osa
Tagasiside URL